Naujienos

Atgal

Keleivių aptarnavimas 1848

Plačiau

Tvarkaraščiai

Plačiau

Atsiliepimai

Plačiau

Ieškome vairuotojų

Plačiau

Vilniaus meras padėkojo darbuotojams už darbą siaučiant Korona virusui

2020 08 03

Liepos 31d. pasveikinti darbuotojų į Antakalnio transporto departamentą atvyko Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius.
Teikdamas padėkos raštus 17 įmonės darbuotojų miesto meras darbuotojams dėkojo už ryžtą, atsakingumą ir pasiaukojimą Vilniui ir linkėjo ir toliau taip profesionaliai užtikrinti paslaugas miesto gyventojams.
Už drąsą, neabejingumą, pasiaukojimą įvertinant rizikas ir atsakomybes šiandien apdovanoti bendrovės darbuotojai: Renatas Čerepanas, Nadežda Čeikauskienė, Arūnas Čereška, Jaroslav Gaidukevič, Artūras Jasiukaitis , Sergej Korablikov, Irina Kostygova, Oleg Maksimov, Edvard Maceikianec, Elanas Platanovičius, Eduardas Tomaševičius, Miroslav Svirbutovič,Marek Voronovič, Darijuš Višnevskij, Andrius Valiukevičius, Josif Voleiko.
Šie darbuotojai tik dalis mūsų herojų. Nuoširdžiai dėkojame kiekvienam darbuotojui už atsidavimą, supratimą, ryžtą dirbti ne tik karantino metu vykdant specialiuosius reisus ar ištisas valandas valant ir dezinfekuojant transporto priemones bet ir kiekvieną dieną vežant keleivius. Esate mūsų stiprybė, kurios dėka galime teikti profesionalią, patikimą paslaugą.
 
Didžiuojamės savo darbuotojais, kurie karantino laikotarpiu:
  •  Įvykdė 516 specialiųjų reisų, kurių metu vežė keleivius iš oro uosto, pasienio postų, mobiliųjų patikros punktų į namus/viešbučius saviizoliacijai 
  • Transporto parkuose autobusus ir troleibusus dezinfekavo ~ 36 tūkst. kartų
  •  Užtikrino nenutrūkstamą viešojo transporto eismą troleibusais ir autobusais
UAB „Vilniaus viešasis transportas“ nuo kovo 16 d. iki rugpjūčio transporto priemones dezinfekavo daugiau nei 94 tūkst. kartų ‼️