Naujienos

Atgal

Keleivių aptarnavimas 1848

Plačiau

Tvarkaraščiai

Plačiau

Atsiliepimai

Plačiau

Ieškome vairuotojų

Plačiau

Kasmetinėse vairuotojų profesinio meistriškumo varžybose apdovanoti nugalėtojai

2020 07 03

Tradicinėse, 19-tą kartą vykusiose figūrinio vairavimo varžybose apdovanojome profesionaliausius, meistriškiausius vairavimo įgūdžius ir puikias teorijos žinias turinčius vairuotojus !
Dėl profesionalaus vairuotojo vardo ir galimybės pasikelti kvalikacinę klasę figūrinio vairavimo varžybose varžėsi geriausiai Keleivių aptarnavimo standarto ir Kelių eismo taisyklių testus išlaikę vairuotojai. Šiais metais varžybose dėl profesionaliausio autobuso ir troleibuso vairuotojo titulo iš viso varžėsi 18 vairuotojų: 10 autobusų ir 8 troleibusų vairuotojai. Džiaugiamės galėdami pasveikinti varžybų nugalėtojus !

2020 m. vairuotojų profesinio meistriškumo varžybose profesionaliausių vairuotojų titulą bei aukštesnę kvalifikacinę klasę pelnė šie vairuotojai:

Troleibusų vairuotojai:

Larisa Bilevičiūtė
 Gintaras Kivaras
 Laimonas Mickus

Autobusų vairuotojai:

Jevgenij Baranauskas
Izedin Kazymov
Renata Vanagel

Šiais metais taipogi apdovanojome keleivių simpatijas pelniusius vairuotojus ! Keleivių aptarnavimo ir kokybės skyrius įteikė specialias padėkas keleivius mylintiems vairuotojams už mandagų, paslaugų elgesį, kurį pastebėjo ir įvertino mūsų keleiviai

Dar kartą sveikiname Jus, vairuotojai ir dėkojame už tai, kad esate tikri savo darbo profesionalai !